Niedrogie strony www RWD

PSPad to bardzo rozbudowane narzędzie, powstałe głównie z myślą o programistach którzy w swojej codziennej pracy byli zmuszeniu do używania różnych programów i środowisk do edytowania różnych rodzajów plików. PSPad daje możliwość edytowania plików HTML, PHP, Pascal, JScript, VBScript, SQL, Perl i wielu innych – to wszystko przy użyciu jednego, konfigurowalnego narzędzia.

Ze względu na podświetlanie składni i możliwość pracy na wielu kartach aplikacja przyda się osobom planującym optymalizację strony napisanej w HTML lub PHP. PSPad pozwala sprawdzać poprawność składni, posiada automatyczną korekcję błędów a nawet wbudowany klient FTP dzięki któremu wyślemy wyniki naszych prac na serwer i zobaczymy jak strona wygląda po umieszczeniu w Internecie. Oczywiście przegląd zmian które dokonaliśmy w pliku i ich wpływ na wygląd strony możemy zobaczyć dużo wcześniej, to za sprawą wbudowanej przeglądarki internetowej przywoływanej przyciskiem F10.

Rodzimych użytkowników zainteresuje z pewnością fakt, że aplikacja dostępna jest całkowicie w języku Polskim. Jeżeli masz w planach zając się optymalizacją samodzielnie to PSPad (lub dowolny inny edytor HTML) będzie podstawowym narzędziem ułatwiającym ci prace z plikami.